Emigracja - Malcolm XD

Od dawna nic się tu nie wydarzyło, warto więc zacząć od czegoś mocnego...Malcolm XD to bardzo tajemniczy gość, nie ujawnia swojej twarzy ani nazwiska, nazywany jest najbardziej nieznanym autorem w Polsce oraz KRÓLEM pasty. Liczba totalnie zakręconych historii opisanych w tej książce przekracza wszelkie granice. Jakiekolwiek mielibyście wyobrażenia o tym co może się przydarzyć dwóm młodym chłopakom wyjeżdżającym na zarobek do UK, to co znajdziecie w Emigracji grubo Was zaskoczy. Ta książka to mega dawka humoru, ironii, abstrakcji soczystego języka i absurdalnych sytuacji. Ale nie dajcie się zwieść pozorom, to nie tylko głupawe historyjki do poczytania. To również bardzo trafne i przenikliwe spostrzeżenia na temat zachowań współczesnego społeczeństwa. Autor jest uważnym obserwatorem i ma bardzo celne porównania m.in. historyczne.

Czy można ją zabrać na wakacje? - Zdecydowanie tak.
Czy można ją czytać w pociągu/autobusie/tramwaju? - Tak, ale liczcie się z tym że inni pasażerowie uznają Was za mających coś nie do końca w porządku z głową, jak będziecie parskać co chwila śmiechem ;)

Obejrzyjcie też sobie film pod tytułem Fanatyk - nakręcony na podstawie pasty o Ojcu  Wędkarzu autorstwa Malcolma XD.

Z niecierpliwością wyczekuję co tam Malcolm jeszcze wysmaży. A ponieważ tak bardzo mi się podoba ta książka, to żal żeby kurzyła się na półce. Dlatego z przyjemnością przekażę ją dalej, żeby bawiła kolejne osoby. Nowego posiadacza wybiorę spośród osób które zostawią komentarz pod tym postem. Bedzie to totalnie subiektywny wybór. Możecie się zgłaszać do 31.07.2019. Pamiętajcie żeby podać swój e-mail, wybrana osoba ma 3 dni na podanie adresu do wysyłki, po tym czasie wybieram kolejną.Komentarze

  1. Chętnie się trochę pośmieję:-) alegowska@op.pl

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Wszelkie obraźliwe komentarze i nieeleganckie reklamy będą usuwane.